Archiv článků

KOUPILI JSTE BYT? .... ZMĚNIL SE POČET UŽIVATELŮ VE VAŠEM BYTU?

13.10.2018 14:27
Připomínáme, že je zákonem danou povinností vlastníka (občanský zákoník, zákon č.89/2012 Sb., §1177) kontaktovat osobu odpovědnou za správu domu:   § 1177 (1) Kdo nabyl jednotku do vlastnictví, oznámí to včetně své adresy a počtu osob, které budou mít v bytě domácnost, vlastníkům jednotek...

Vítejte na našem webu

13.10.2018 00:00
Milí klienti, připravujeme pro vás nové webové stránky, které budou obsahovat i klientskou sekci. Do doby spuštění jsme pro vás upravili původní webové stránky, ve kterých najdete i základní kontaktní údaje, na které se nás často ptáte. Iva Mandová  
Záznamy: 1 - 2 ze 2